• iletisim@linabellaguzellik.com
  • 0555 464 0000
Hemen Ara
Antalya Kalıcı Makyaj Linabella İkonu
Kalıcı Makyaj Antalya

Kalıcı makyaj

Kalıcı makyaj nedir?

Kalıcı makyaj , doğal boyaları tamamen steril iğne enjekte edilmesiyle deri yüzeyinin hemen altına uygulanma işlemidir. Kalıcı makyaj işleminin dövme uygulaması ile aynı şekilde işlenmektedir.

Kalıcı makyaj güvenli midir?

Kalıcı makyaj hijyen kurallarına uygun şekilde uygulanması durumunda güvenlidir. Kullanılan iğnelerin tek kullanımlık olması ve sterilizasyon uygulaması ile Kalıcı makyaj uygulaması öncesi ve sonrası dezenfektan ile temizlenmesi sağlanmalıdır.

Kalıcı makyaj kimler tarafından tercih edilir?

Özellikle görüntüsüne dikkat etmek durumunda olan tüm bayanlar ile kaşları seyrek, dökülmüş veya çok açık kaşlara sahip olan kişiler,kozmetik ürünlere alerjisi olan veya elleri titreyen bu sebeple makyaj yapmakta zorlanan kişiler , kemoterapi gibi tedavi yöntemlerinden ötürü kaşları dökülenler, eski kalıcı makyajını düzelttirmek isteyen kişiler özellikle Kalıcı makyaj uygulamalarını tercih edebilir.

Kalıcı Makyaj referansı
Facebook Kalıcı Makyaj Referans
Antalya Kalıcı Makyaj Tavsiye

Linabella kalıcı makyaj

Antalya'da Linabella tarafından uygulanan kalıcı makyaj uygulamaları tamamen steril malzemeler ile tek kullanımlık iğneler ile yapılmaktadır. Linabella kalıcı makyaj , Microblading uygulamalarında kaş yapınıza özel çizim ile en son teknik olan pudralama tekniği ile yapılmaktadır.